Hakkımızda

1992 yılından günümüze 28 yıllık iş tecrübemizle, müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. İlk işletmeci olarak Kadıköy, Kozyatağı’nda hizmet vermeye başladık. 2018 yılında iş yerimizi Bostancı’ya taşıma kararı aldık. Günümüzde tek şubemiz olan Bostancı şubemizde hizmet vermekteyiz. Misyonumuz, müşterilerimizin yaşantısında fark yaratmak için teknolojiyi yakından takip etmek ve hizmet çeşitliliği sunarak müşterilerimizin daha kaliteli bir hizmet almalarını sağlamaktır.

Norm Güzellik olarak çalışanlarımızla düzenli toplantılar yapıyor, yeni teknikler ve teknolojileri daha verimli kullanabilmek için çalışanlarımızın kendilerini geliştirebilecekleri alanlar yaratıp onlara kurs imkanları sağlıyoruz. Amacımız, el becerisi yüksek, bilinçli ve güvenli hizmet sunabilecek bir kadroya sahip olmaktır.

Tecrübeli çalışanlarımızla en iyi hizmeti sağlamanın yanı sıra koronavirüs hijyen kurallarına uygun bir ortamda hizmet veriyoruz. Salonumuzdaki her eşyayı tek tek titizlikle dezenfekte ediyor, hava sirkülasyonunu sağlıyoruz. Bakanlığımızın yayınladığı Covid-19 bildirilerini yakından takip ediyor ve hijyen kalitemizi günden güne artırıyoruz. Değerli müşterilerimizden salgın sebebiyle mümkün olduğunca randevu sistemini kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Takip Edin

İnstagram

Kampanyalardan haberdar olmak için lütfen bizi @normguzellikmerkezi olarak aratın.

E-Mail

Şikayet ve önerileriniz için lütfen tıklayınız.

Facebook

Facebook adresimiz için lütfen tıklayınız.

Telefon

Randevu almak veya bilgi almak için: (0216) 372 43 00
Whatsapp: (0544) 220 44 45

Copyright © 2021 - Tüm hakları saklıdır.